Volkswagen Tiguan 2012

Në Shitje

No: 9477202753

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 9477202753

Volkswagen Tiguan 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKafe
GarancionYes
Shkëmbimi

VW Tiguan 2.0 TDI Automatik DSG

Viti 2012 Dogane

Te Paguar

Nr tel 049994999

Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00