Volkswagen Tiguan 2013

Në Shitje

No: 0211323768

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 0211323768

Volkswagen Tiguan 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/3/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Tiguan 2.0 TDI 4-Motion Automatik DSG

Viti 2013

Me Dogan 

044 153 239 

048 153 239

Autosallon Ferizaji

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00