Volkswagen Tiguan 2014

Në Shitje

No: 3108086519

€ 00.00

Prizren, Kosovo

0 km

No: 3108086519

Volkswagen Tiguan 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data3/31/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW Tiguan 2.0 TDI DSG Automatic 4Motion Year 2014 -Auto Salon -Bavaria Motors- L.L.C - Prizren - Arban, Kosovo 044 235 234

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00