Volkswagen Tiguan 2014

Në Shitje

No: 5446182215

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

176000 km

No: 5446182215

Volkswagen Tiguan 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

176000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

20000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km176000
Motorri (cc)20000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW TIGUAN  R-Line 2.0 TDI DSG 4MOTION 130kw - 177ps

VITI I PRODHIMIT 06.2014

I ardhur nga Zvicra  IM 7 Km 185.000 me Liber te Garantuara 

I Sapo Servisuar ne Garazh te Zvicres

RRYPIN DHEMBZOR SAPO TE NDRRUAR ME 176.000KM

- VETURA ESHTE NE SUPERGJENDJE Swiss Auto Froni 

Prishtinë - Çagllavicë

Nr tel +383 43 788 178

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00