Volkswagen Tiguan 2015

Në Shitje

No: 0287029919

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

124000 km

No: 0287029919

Volkswagen Tiguan 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

124000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

140

Data5/24/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km124000
Fuqia (ps)140
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VOLKSWAGEN TIGUAN 2.0TDI

R-LINE

DSG

4MOTION

KILOMETRA:124,000 

VITI:2015 

140PS 

PANORAM

+383 44 434 315 +383 44 799 795

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00