Volkswagen Tiguan 2015

Në Shitje

No: 7444615876

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

161000 km

No: 7444615876

Volkswagen Tiguan 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

161000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/22/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km161000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

TIGUAN 2.0 DSG 4MOTION

Viti 2015

Automatike

161.000 KM

Panorame

Interior Lekure

Karrika elektronike me ngrohje

Kamera , senzora

LED para dhe mbrapa

Mundësi financimi

 

049 623 666 / 045 211 033

Veternik,Albi Mall

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00