Volkswagen Tiguan 2017

Në Shitje

No: 3496496288

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

168000 km

No: 3496496288

Volkswagen Tiguan 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

168000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/29/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km168000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VW TIGUAN 2.0TDI 4Motion •HIGHLINE•

KM : 168.000

Lane Assist , Front Assist , Side Assist

DISTRONIC PLUS & ASSIST SYSTEMS

VITI 2017

DIESEL - BlueMotion TECHNOLOGY

VETEM ME DOGAN TE PAGUAR 

 

049/550-888 

049/456-000 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00