Volkswagen Tiguan 2017

Në Shitje

No: 6386973378

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

214000 km

No: 6386973378

Volkswagen Tiguan 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

214000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km214000
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Tiguan 2.0 TDI Highline 4Motion

7-Ulse Allspace

Viti 2017

Km :214.000

TEL. +383 44 384 202 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00