Volkswagen Tiguan 2017

Në Shitje

No: 8210980597

€ 19,000.00

Prishtinë, Kosovo

235000 km

No: 8210980597

Volkswagen Tiguan 2017

Në shitje
€ 19,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

235000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/6/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km235000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraKaltërt

Tiguan 2.0TDI

Higline automatik DSG

Viti 2017

I doganuar

Vetura posedon virtual kamera 360*

Headup display, distronic, ulset me nxemje butona ne timon, sezor parkingu

Dy qelsa, liber servisi, webasto, terheqja vetem me rrotat para nuk esht 4X4

049861777

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 19,000.00