Volkswagen Tiguan 2017

Në Shitje

No: 9593436150

€ 27,800.00

Ferizaj, Kosovo

141000 km

No: 9593436150

Volkswagen Tiguan 2017

Në shitje
€ 27,800.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

141000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/27/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km141000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Tiguan, 2.0 TDI

Highline

2017

4-Motion

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 27,800.00