Volkswagen Tiguan 2018

Në Shitje

No: 1624018989

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

197000 km

No: 1624018989

Volkswagen Tiguan 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

197000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/29/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km197000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Timon Elektrik, Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Shtatë-Shpejtësi, Distancer, Cruise Control

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Dritare Elektrike

 • Dukshmëria

  Dritat (Xenon), Dritat (Mjegulle), Dritat (LED), Dritat (Bi Xenon), Dritat (Halogen), Fara (përshtatëse), Drita (Senzor nate)

 • Multimedia

  GPS, Radio - Cd Player

VW TIGUAN 2.0TDI 2018 •R LINE•

DISTRONIC PLUS & ASSIST SYSTEMS

Lane Assist , Front Assist

DIESEL - BlueMotion TECHNOLOGY

VITI I PRODHIMIT 2018

VETEM ME DOGAN TE PAGUAR 

 

049/550-888 

049/456-000 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00