Volkswagen Tiguan 2018

Në Shitje

No: 6889149852

€ 25,900.00

Vushtrri, Kosovo

180000 km

No: 6889149852

Volkswagen Tiguan 2018

Në shitje
€ 25,900.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

190

Data6/20/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Fuqia (ps)190
Motorri (cc)2000.0
NgjyraZezë
  • Rehatia

    Ulëse Pëlhure

  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Elektrik, Timon Lëkure, Distancer, Cruise Control

  • Aksesorë

    Panoram e plotë, Xham i Perparem / Panoram, Felga Alumini, Derë Elektrike, Dritare Elektrike, Panoram

TIGUAN 2.0 TDI R-LINE DSG PANO 190 PS 2018

Qmimi:25.900€ Me Dogan

Km:180.000 4MOTION

049-797-767

044-360-932

+38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 25,900.00