Volkswagen Tiguan 2018

Në Shitje

No: 9495533934

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

0 km

No: 9495533934

Volkswagen Tiguan 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/27/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2000.0
NgjyraHiri

TIGUAN 2.0 Bi-TDI

3X-RLINE

4MOTION

Viti 2018

LASER LIGHT PANO DIGITAL

240 PS

FULL OPTIK

049-797-767 / 044-360-932 / +38349797767

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00