Volkswagen Tiguan 2019

Në Shitje

No: 4252591723

€ 26,900.00

Prishtinë, Kosovo

140000 km

No: 4252591723

Volkswagen Tiguan 2019

Në shitje
€ 26,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/7/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Motorri (cc)1968
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionNo
Shkëmbimi

VW TIGUAN JOIN 2.0 TDI 2019,

I Doganuar.

I Importuar nga Gjermania.

* Viti i prodhimit 2019 * DTR + Lane -Asisstent (Nuk Lejon daljen nga vijat e Bardha Te rruges)

* Front Assist (Mbahet distanca me veturen para)

* NAVIGACION MAXI (Navigationssystem Professional)

* Dritat Para XENON dhe BIXENON

* Senzora Parkingu Para dhe Mrapa

* Karrika RECARO (Sport)

* KLIMATRONIC

* Drita Mrapa LED

* Komanda ne Vallon

* StarStop System

* Auto Hold System

* Pasqyret me nxemje

* Pedale në çelik inox

* Trupi galvanizuar (Nuk Ndryshket)

* Timon lëkure multifunksionale (3 spokes) me dekor alumini

* Ndriçimi i pllakave në teknologjinë LED

* ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR

* Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona, veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas

* Kontrolli i Klimes Mrapa

* ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme

* Drejtues progresiv: përshtatja e devijimit të drejtimit në situatën e ngasjes

* Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese * Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme

* Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves

* Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit

* Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë

* Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme

* Airbag anësorë në ulëset e para

* Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm Autosalloni Ylberi tel:044 773 659 045 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 26,900.00