Volkswagen Tiguan 2020

Në Shitje

No: 1885590381

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

98000 km

No: 1885590381

Volkswagen Tiguan 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

98000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km98000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW Tiguan R line 2.0 TDI Automatik DSG Viti 2020

7 Ulese*

Km:98.000 190Hp

Dogane Te Paguar

Nr tel 049994999

Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00