Volkswagen Tiguan 2020

Në Shitje

No: 4538209271

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 4538209271

Volkswagen Tiguan 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data5/29/2024
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

VW TIGUAN 2.0TDI IQ.LIGHT •STYLE•

Camera & Park Assist

AMBIENT LIGHT

VITI I PRODHIMIT 23.12.2020

Lane Assist , Front Assist , Side Assist

DISTRONIC PLUS & ASSIST SYSTEMS

PANORAMA

FACELIFT MODEL

DIESEL - BlueMotion TECHNOLOG

VETEM ME DOGAN TE PAGUAR 

 

049/550-888 

049/456-000 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00