Volkswagen Tiguan 2021

Në Shitje

No: 9748509617

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

71000 km

No: 9748509617

Volkswagen Tiguan 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

71000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km71000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Tiguan 2.0 TDI R-Line 4Motion Black Style 147kW 200 Ps

Viti 07/ 2021

Km : 71.000

Tel: +383 44 384 202

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00