Volkswagen Tiguan Allspace 2018

Në Shitje

No: 2304773744

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

141000 km

No: 2304773744

Volkswagen Tiguan Allspace 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

141000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/24/2023
BrandVolkswagen
SerialTiguan Allspace
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km141000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Lëkure

 • Ngasja

  Shtatë-Shpejtësi, Timon Lëkure, Distancer, Start/Stop, Timon me Ngrohje, Timon Elektrik

 • Aksesorë

  Dritare Elektrike, Felga Alumini, Kapak Smart Deck, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (Mjegulle), Dritat (Halogen), Dritat (LED), Drita (Senzor nate), Fara (përshtatëse), Dritat (Xenon)

 • Multimedia

  Telefon, AUX, Bluetooth, GPS, Navigacion, Entertainment Package, Audio Sistem, USB/AUX, DVD Player

VW Tiguan R-Line Model ALL SPACE

2.0 Diesel TDI 4Motion

Viti Prodhimit 2018

Nr tel 044 668 518

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00