Volkswagen Touareg 2017

Në Shitje

No: 6890093179

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

121000 km

No: 6890093179

Volkswagen Touareg 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

121000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data4/13/2023
BrandVolkswagen
SerialTouareg
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km121000
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

VW TOUAREG 3.0TDI FACELIFT

V.PRODHIMIT 11/2017

KM 121.000

Auto Bibaj sh.p.k 

+383 (0)48 500 048 

autobibajshpk@hotmail.com 

Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

#autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00