Volkswagen Touran 2012

Në Shitje

No: 0756780930

€ 00.00

No: 0756780930

Volkswagen Touran 2012

Në shitje
€ 00.00
Data2/22/2023
BrandVolkswagen
SerialTouran
Viti2012
Shkëmbimi
  • Rehatia

    Ulëse Pëlhure

  • Ngasja

    Timon Elektrik, Shtatë-Shpejtësi, Cruise Control

  • Aksesorë

    Felga Alumini, Dritare Elektrike

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00