Volkswagen Touran 2013

Në Shitje

No: 6161666211

€ 10,700.00

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

294000 km

No: 6161666211

Volkswagen Touran 2013

Në shitje
€ 10,700.00

Vendndodhja

Rajoni i Prishtinës, Kosovo

Km

294000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandVolkswagen
SerialTouran
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km294000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

* VW TOUARAN 2.0 TDI " Automatik 'DSG

* Viti 08.2013

* 7 ULSE

* Km 294.000

* Me Dogan Homologim

* Qmimi : 10700€ 

*045 112 118 ose 045 680 186

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 10,700.00