Volkswagen Touran 2015

Në Shitje

No: 2915087283

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

216000 km

No: 2915087283

Volkswagen Touran 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

216000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/24/2023
BrandVolkswagen
SerialTouran
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km216000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Rregullim i timonit, Cruise Control, Timon Lëkure, Shtatë-Shpejtësi, Timon Elektrik

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Dritare Elektrike, Kukë Terheqëse, Kapak Smart Deck

 • Dukshmëria

  Dritat (Xenon), Drita (Senzor nate), Dritat (LED), Fara (përshtatëse), Dritat (Mjegulle), Dritat (Halogen), Dritat (Bi Xenon)

 • Multimedia

  Bluetooth, DVD Player, Navigacion, USB/AUX, AUX, Telefon, Audio Sistem

VW Touran 2.0 Diesel

Viti Prodhimit 2015

7 ulse,

i doganuar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00