Volkswagen Transporter 2010

Në Shitje

No: 1113420132

€ 12,800.00

Prishtinë, Kosovo

124661 km

No: 1113420132

Volkswagen Transporter 2010

Në shitje
€ 12,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

124661

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/7/2024
BrandVolkswagen
SerialTransporter
Viti2010
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km124661
Motorri (cc)2.0
NgjyraVerdhë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 12,800.00