Volvo XC40 2019

Në Shitje

No: 4018011780

€ 29,500.00

Ferizaj, Kosovo

93000 km

No: 4018011780

Volvo XC40 2019

Në shitje
€ 29,500.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

93000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/27/2024
BrandVolvo
SerialXC40
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km93000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Volvo XC40,

2.0, Diesel

Automatik

11.2019 - AWD

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 29,500.00