Volvo XC40 2019

Në Shitje

No: 7111481877

€ 25,900.00

Prishtinë, Kosovo

185755 km

No: 7111481877

Volvo XC40 2019

Në shitje
€ 25,900.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

185755

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/12/2024
BrandVolvo
SerialXC40
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km185755
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

VOLVO XC40 AWD | 2019 | AUTOMATIK | 2.0 | NAFTË | 110kW/150KF Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 25,900.00