Volvo XC60 2012

Në Shitje

No: 5723036644

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

262 km

No: 5723036644

Volvo XC60 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

262

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

4x2

Data2/22/2023
BrandVolvo
SerialXC60
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km262
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Volvo XC60 D5 2.4 AWD ,

viti 2012

i doganuar nga zvicrra ..

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00