Volvo XC60 2013

Në Shitje

No: 2786792710

€ 13,900.00

Gjilanë, Kosovo

217000 km

No: 2786792710

Volvo XC60 2013

Në shitje
€ 13,900.00

Vendndodhja

Gjilanë, Kosovo

Km

217000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

4x4

2x2

Data3/23/2023
BrandVolvo
SerialXC60
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km217000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Rehatia

  Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

 • Ngasja

  Rregullim i timonit, Start/Stop, Timon Lëkure, Cruise Control, Distancer

 • Aksesorë

  Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (LED)

 • Multimedia

  Radio - MP3 Player, Radio - Cd Player, Navigacion, Telefon, USB/AUX, DVD Player, AUX, Bluetooth, Audio Sistem

Volvo XC60 D4 AWD e ardhur nga Zvicra me livra servisi

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 13,900.00