Volvo XC90 2019

Në Shitje

No: 6917697418

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

148000 km

No: 6917697418

Volvo XC90 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

148000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Hibrid

Fuqia (ps)

235

Data5/24/2024
BrandVolvo
SerialXC90
Viti2019
KarburantiHibrid
TransmisioniAutomatik
Km148000
Fuqia (ps)235
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Volvo XC90 B5 20D Hibrid 4awd

235 hp

7 ulse

R Design

12.11.2019

Km 148000

Shitje për eksport ( Sale for export opportunity )

 

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027 / 044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00