Alfa Romeo GIULIETTA 2015

Në Shitje

No: 0826207461

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

183000 km

No: 0826207461

Alfa Romeo GIULIETTA 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

183000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandAlfa Romeo
SerialGIULIETTA
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km183000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraKuqe
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Ulëse Pëlhure

 • Ngasja

  Start/Stop, Timon Lëkure, Cruise Control, Rregullim i timonit, Gjashtë-Shpejtësi, Timon Elektrik

 • Aksesorë

  Xham i Perparem / Panoram, Panoram e plotë, Dritare Elektrike, Derë Elektrike, Felga Alumini, Kapak Smart Deck, Panoram

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (Mjegulle), Drita (Senzor nate), Dritat (LED), Fara (përshtatëse), Dritat (Halogen), Larja e Fenerëve, Dritat (Xenon)

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shum te mir,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra.Ekstra-Sprint Model,automatik,klimatronik,navigacion,komanda timon,ndrusin e shpejtesive ne timon,ulset sport,senzora parkingu,panorama,bi-xenon,lleda para e mbas,fellne 18coll,xhama te erresuara nga prodhusi,dy qelsa etj. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00