Audi A1 2016

Në Shitje

No: 7885649723

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 7885649723

Audi A1 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandAudi
SerialA1
Viti2016
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi A1 1.0 TFSI Automatik S tronic Matrix* Viti 12.2016 Dogane Te Paguar 049994999 Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00