Audi A3 2013

Në Shitje

No: 0025286131

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

110 km

No: 0025286131

Audi A3 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

110

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data7/8/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km110
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraZezë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00