Audi A3 2013

Në Shitje

No: 2051250129

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

220000 km

No: 2051250129

Audi A3 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

220000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/12/2023
BrandAudi
SerialA3
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km220000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.00
NgjyraHiri

Është shitur, AUDI A3 2.0TDI S-TRONIC KM 220.000 KW 110/PS 150 V.PRODHIMIT 2013 Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosove¨. #autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00