Audi A3 2014

Në Shitje

No: 9991727546

€ 17,800.00

Prizren, Kosovo

270000 km

No: 9991727546

Audi A3 2014

Në shitje
€ 17,800.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

270000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/14/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km270000
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Lëkure, Rregullim i timonit

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike, Panoram, Derë Elektrike, Felga Alumini

- Audi A3 2.0 TDI Sportback Quattro Sline Automatik (Stronic) Viti 2014 - Auto Salloni -Bavaria Motors- L.L.C - Prizren - Arban, Kosove 044 235 234

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,800.00