Audi A3 2016

Në Shitje

No: 1099932122

€ 23,000.00

Prishtinë, Kosovo

170000 km

No: 1099932122

Audi A3 2016

Në shitje
€ 23,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

170000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/7/2023
BrandAudi
SerialA3
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km170000
Motorri (cc)1968
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi

AUDI A3 2.0 TDI S TRONIC 3x S LINE 2016, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania. * Instrument Tabela VIRTUAL * AUDI ACTIVE LANE ASISST ( Nuk lejon daljen nga vijat e bardha) * Distance Controler ( Mbajtja e Distances me veturat para) * AUDI SIDE ASISST ( Paralajmrimi per veturat ne kend te vdekur) * AUDI PRE SENSE ( Paralajmrimi nëse zbulon se po i afroheni një objekti shumë shpejt dhe do t'ju japë një sinjal paralajmërues, pastaj një hov paralajmërues për t'ju inkurajuar më tej të vendosni frenat; megjithatë, automjeti do të fillojë të frenojë vetë dhe do të përgatitet për përplasje). * Traffic Signs ( Treguesi per shpejtesin e Lejuar ne Zonat e Vozitjes) * Rest Recommendation (rekomandimi për pushim). * Keyless Go (Hapja dhe mbyllja e vetures ne brave pa qels) * AUDI MULTIMEDIA (USB, AUX, 2x SD CARD dhe SIM CARD) * KAMERA * Karrikat Elektrike * PANORAMA * DRIVE SELECT * Vallon Sport * XENON BIXENON * LEDA * KLIMATRONIC * KARRIKA RECARO * SENZORA Parkingu * Parking Asisstant * Komanda ne Vallon * Nxemje ne Karriga * BordKompjuter * Dritare Elektrike * Hallogenka * Auto Hold System * Pasqyret me nxemje * Pasqyret palohen ne menyr automatike * Senzora Shiu * Senzori i Lodhjes * Mekanizem per Larjen e Dritave te Para * Ulëset e para standarde * Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë * ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR * Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme * Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer” * Airbag anësorë në ulëset e para * Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm * Paralajmërim me zë dhe me dritë për mos vënien e rripave të sigurisë * ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë * Mbyllje qendrore me teledirigjim * Dritat kryesore Halogene * Dritë për mjegull mbrapa * Treguesit anësorë ngjyrë të bardhë * Timon servo progresiv elektro-mekanik * Xhamat para elektrik * Bordkompjuter * Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje * Pasqyre nën mbrojtëset e diellit * Mbrojtësit në ngjyrë të automjetit * Xhamat e gjelbër termoizolues Autosalloni Ylberi Tel: 044 773 659 +383 45 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 23,000.00