Audi A3 2016

Në Shitje

No: 2539563748

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 2539563748

Audi A3 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

184

Data7/8/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)184
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Nr tel 049-160-160

Audi A3 2.0 tdi S-line 184 ps automatik

Viti 2016

Me dogan

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00