Audi A3 2017

Në Shitje

No: 1883500508

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

155000 km

No: 1883500508

Audi A3 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

155000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.60

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km155000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.60
NgjyraZezë

AUDI A3 2017 S-TRONIC AUTOMATIK

E SAPO DOGANUAR VETEM ME DOGAN TE PAGUAR.

Viti 09.06.2017 Km 155 000 Dizel 1.6 Automatik 81 Kw / 110 Ps Dritat Matrix Senzora 2X qelsa Star Stop Auto Hold Webasto Drive Select Kondicioner automatik Uleset e para me ngrohje 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00