Audi A3 2017

Në Shitje

No: 7717511038

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 7717511038

Audi A3 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandAudi
SerialA3
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Motorri (cc)0
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraAri
GarancionYes
Shkëmbimi

Audi A3 2.0 TDI Quattro S Tronic 3X Sline Matrix FaceLift 135 Kw 184 Ps Viti Prodhimit 2017 I Doganuar Km 172000 Me Liber Servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00