Audi A3 2018

Në Shitje

No: 1852327171

€ 17,500.00

Prishtinë, Kosovo

137000 km

No: 1852327171

Audi A3 2018

Në shitje
€ 17,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

137000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data7/11/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km137000
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1598.0
NgjyraKaltërt

 VITI: 2018

KM 137.000

Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë

Financim 100%

Kohëzgjatja 10 Vite

Aplikimi bëhet në zyret tona ( iDrive )

Bashkëpunim me të gjitha bankat

Nr 048-660-691 ose 049-340-444

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 17,500.00