Audi A3 2018

Në Shitje

No: 8977919252

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8977919252

Audi A3 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/5/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Nr tel 049-160-160

Audi A3 2.0 tdi automatik S_line Matrix virtual

Viti 2018

Me dogan

Gjendje perfekte

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00