Audi A3 2019

Në Shitje

No: 8847701337

€ 22,500.00

Prishtinë, Kosovo

125000 km

No: 8847701337

Audi A3 2019

Në shitje
€ 22,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

125000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

115

Data7/4/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km125000
Fuqia (ps)115
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

AUDI A3 | 2019 | AUTOMATIK | 1.6 | NAFTË | 85kW/115KF

Vetura e sapo importuar dhe ende e pa vozitur në Kosovë!

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 22,500.00