Audi A3 2021

Në Shitje

No: 6187955620

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

89000 km

No: 6187955620

Audi A3 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

89000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/27/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km89000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

AUDI A3 2.0 TDI

3xSline

VITI 2021

KM 89,000

HD-MATRIX

 

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00