Audi A3 2021

Në Shitje

No: 9988730051

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

180000 km

No: 9988730051

Audi A3 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/8/2024
BrandAudi
SerialA3
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI A3 35TDI S-TRONIC S LINE V.PRODHIMIT 2021 KW 110/PS 150 KM 180.000 FINANCIM 100% Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosove¨.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00