Audi A4 2014

Në Shitje

No: 6232493666

€ 15,500.00

Prishtinë, Kosovo

151000 km

No: 6232493666

Audi A4 2014

Në shitje
€ 15,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

151000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/8/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km151000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1968.0
NgjyraBardhë
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Timon Elektrik, Timon Lëkure, Cruise Control

  • Aksesorë

    Xham i Perparem / Panoram, Felga Alumini, Dritare Elektrike

???????? ???? ??.?? ?????? !! ????.??????€ VITI: 12/2014 KM 151.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ??Mundësi ndërrimi me veturë ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 15,500.00