Audi A4 2014

Në Shitje

No: 8425966676

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

271173 km

No: 8425966676

Audi A4 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

271173

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

140

Data5/30/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km271173
Fuqia (ps)140
Motorri (cc)2000.0
NgjyraHiri

AUDI A4 2.0TDI S-LINE - I Regjistruar RKS 

Vetura eshte shume e rujtne dhe super gjendje

Vetura Nuk ka nevoj per asnje investime

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 271173 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0TDI - 140 PS / 105 KW

Viti 17.05.2014 ~ Modeli 2015

 

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Manual 6+R

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem multifunksional të mbylljes së panorames

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Timon multifunksional,me airosje & me ngrohje

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00