Audi A4 2015

Në Shitje

No: 7309586693

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

234252 km

No: 7309586693

Audi A4 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

234252

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/13/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km234252
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraZezë

AUDI A4 2.0TDI AVANT - I Sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 234252 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0TDI - 150 PS / 110 KW

Viti 19.02.2015 ~ Modeli 2016

 

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Manual 6+R

• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem multifunksional të mbylljes së panorames

• Gjama Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Timon multifunksional,me airosje & me ngrohje

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00