Audi A4 2016

Në Shitje

No: 4894692967

€ 24,000.00

Prishtinë, Kosovo

165000 km

No: 4894692967

Audi A4 2016

Në shitje
€ 24,000.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

165000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2997.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

272

Data5/8/2024
BrandAudi
SerialA4
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km165000
Fuqia (ps)272
Motorri (cc)2997.0
NgjyraHiri
  • Rehatia

    Ulëse Lëkure

  • Ngasja

    Start/Stop, Timon Elektrik, Timon Lëkure, Cruise Control, Distancer

  • Aksesorë

    Dritare Elektrike, Felga Alumini

???????? ???? ??.?? ?????? ?????????????? ??-???????? ???????????? !! ?????? ???? / ?????? ???? VITI: 12/2016 KM 165.000 ??Kilometra të garantuara ??E pa aksidentuar ??E mirëmbajtur në servise të autorizuara ??Shitje export ( pa doganë ) ?? 048-660-691 ??049-340-444 Ju mirëpresim ??

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 24,000.00