Audi A4 2017

Në Shitje

No: 5113867060

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

151000 km

No: 5113867060

Audi A4 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

151000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data6/7/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km151000
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

AUDI A4 2.0 TDi S-TRONIC VITI: 2017. KM 151.000 ?? Prishtine - Çagllavicë Km5 044/660-691 ?? 049/340-444 ?Mundësi blerje me Lizing: ? Kohëzgjatja e lizingut deri në 7 vite ? Mundësi ndërrimi me veturë ? Shitje për eksport

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 00.00