Audi A4 2018

Në Shitje

No: 1908751097

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

98000 km

No: 1908751097

Audi A4 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

98000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/12/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km98000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)2.00
NgjyraKuqe

Është shitur, AUDI A4 2.0TDI S TRONIC ULTRA SPORT 98,000 km YEAR OF PRODUCTION 2018 Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosovo. #autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00