Audi A4 2018

Në Shitje

No: 5798310264

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

180000 km

No: 5798310264

Audi A4 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

3.0

Karburanti

Diesel

Data4/13/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Motorri (cc)3.0
NgjyraZezë

AUDI A4 3.0TDI ULTRA SPORT QUATTRO V.PRODHIMIT 2018 KM 180.000 Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosove¨. #autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00