Audi A4 2019

Në Shitje

No: 6998107132

€ 27,500.00

Prishtinë, Kosovo

244355 km

No: 6998107132

Audi A4 2019

Në shitje
€ 27,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

244355

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1968

Karburanti

Benzinë

Front

2x2

Data2/7/2023
BrandAudi
SerialA4
Viti2019
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km244355
Motorri (cc)1968
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionNo
Shkëmbimi

AUDI A4 35 TDI 2019, I Doganuar. I Importuar nga Gjermania. * Viti i prodhimit 2019 * AUDI PRE SENSE: Sistemet para sensit Audi funksionojnë duke përdorur kamera dhe sensorë radar për të mbajtur gjurmët e rreziqeve rreth automjetit. Ata mund të zbulojnë këmbësorët, makinat dhe rreziqe të tjera të mundshme, dhe nëse një përplasje është e pashmangshme, ata marrin hapat e mëposhtëm: Rripat e sigurimit të përparmë tensionohen automatikisht për të ndihmuar në uljen e mundësisë së lëndimit. Dritaret e automjetit tuaj mbyllen, duke reduktuar mundësinë e hyrjes së mbeturinave në automjet. Dritat paralajmëruese aktivizojnë dhe lajmërojnë drejtuesit e tjerë për një situatë të rrezikshme përpara. * NAVIGACION (Navigationssystem Professional) * Dritat Para XENON dhe BIXENON * Senzora Parkingu * Nxemje ne Karrika * Senzor te Lodhjes * KLIMATRONIC * Drita Para LED * Drita Mrapa LED * Komanda ne Vallon * Nxemje ne Karrika * Karrika Recaro * StarStop System, Auto Hold System * Pasqyret me nxemje * Timon lëkure multifunksionale (3 spokes) me dekor alumini * Ndriçimi i pllakave në teknologjinë LED * ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR * Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona, veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas * Kontrolli i Klimes Mrapa * ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme * Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese * Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme * Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves * Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit * Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë * Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme * Airbag anësorë në ulëset e para * Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm Autosalloni YLBERI 044 773 659 +383 45 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 27,500.00